Prosinec 2010

Drabble soutěž se vrací - přidejte se taky.

26. prosince 2010 v 22:14 | Mardom |  Drabble soutěž
Vzhledem k tomu, že můj život pomalu a jistě nabírá řád a už v něm najdu i chvilku klidu, tak bych ráda obnovila mou drabble soutěž s těmito pravidly.

Průběh soutěže:

1. V období mezi 1. a 5. vyhlásím na daný měsíc slova poslaná výhecem (výherce předchozího měsíce má možnost mi je do té doby napsat - do komentářů článku, kde je vyhlášení vítěze nebo na mail mardom@seznam.cz nebo na icq), v případě, že slova nedostanu, tak 6. zveřejním náhodná slova.

2. Drabble je mi možné posílat na mail do 20. dne 20:00 h.

3. 21. v měsíci zveřejním zaslaná drabblata. Budu ráda za hlasování a komentáře čtenářů, stejně jako autoři. Autoři drabblat i hlasování je anonymní.

4. Vždy k poslednímu v měsíci vyhlásím vítěze, jehož výhrou je zaslání nových slov na příští měsíc a to do 5.

PRAVIDLA:

Drabble musí mít plus minus 100 slov (tolerance 10 slov) a zadaná slova musí být použita všechna a to ve stejném slovním druhu, mohu však skloňovat nebo časovat.

Příklad: ze slova HRNEK může být: s HRNEKEM, do HRNKU
                                      nesmí být: HRNKOVÝ, HRNKOVAT, HRNKOVĚ


I tentokrát bych byla ráda, aby mi co nejvíc lidí poslalo drabble na stejné slova. Chci tím ukázat, jak dokáže být fantazie různorodá aneb každého napadne něco jiného.


Dnešní slova jsou: Nový rok, sport, hurá, hrnec a vyjímečně jsou vyhlášeny dřív, vzhledem k tomu, že se tady dlouho nic nedělo a netuším, za jak dlouho se o tom dozvíte.

Vánoce a nový rok, ke štěstí stačí jen malý krok

23. prosince 2010 v 17:59 | Mardom |  A co já?
Zase se ozývám po delší době a to hlavně proto, abych Vám popřála hezké Vánoce. Něco málo jsem v průběhu minulých měsíců napsala a postupně se to bude objevovat na těchto stránkách. Jinak předchozí dny byly ve znamení práce a koníčků, takže na psaní už nezbývalo tolik času. Přemýšlím, že bych od ledna začala zase s drabble soutěží. Jinak nejspíš už jste si všimli, že tady mám nový vzhled, za což vděčím mé drahé Blanch, které se to jako obvykle povedlo. Tak se mějte krásně, odpočívejte a do nového roku vše nej.