Drabble soutěž říjen

22. října 2009 v 12:12 | Mardom |  Drabble soutěž
Deváté kolo mé drabble soutěže. I tentokrát bych byla ráda, aby mi co nejvíc lidí poslalo drabble na stejné slova. Chci tím sobě i ostatním ukázat, jak dokáže být fantazie různorodá aneb každého napadne něco jiného. Podmínky: plus minus 100 slov (tolerance 10 slov), do 4.11. prosím zaslat na mail: mardom@seznam.cz, já to 5.11 vše vložím (snad už se povede) a dám čtenářům možnost hlasovat pro drabble, které se mu nejvíc líbí. Já osobně taky napíšu drabble (snad už jo). Na hodnocení bude čas do 12.11. Vítěz kola bude mít právo zadat nové slova. Slova tentokrát zadávala Ilwin a jsou to tyto: kámen, lístek, poutník a křídla. Přeju hodně štěstí při psaní.

PS: tentokrát jsem to raději udělala hned. Jsem v dost velkém časovém skluzu, ale pomaličku svůj harmonogram upravuju, takže doufám, že to, co se mi stalo tento měsíc, již nenastane (vím, jak to nemám ráda u jiných, tak to nechci dělat sama - ale občas se stane).

Tak snad už vše bude v normálních kolejích, nerada bych, aby tahle soutěž skončila kvůli mě - přeci jenom, vy mi stále drabble posíláte a za to jsem moc ráda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 krtecek70 krtecek70 | 2. ledna 2010 v 23:05 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama