Září 2009

Čas čekání

16. září 2009 v 9:04 | Mardom |  Básničky
Další z básniček, které vznikly rychle. Napadla mě včera v čajovně. Asi je zbytečné psát, o čem je, myslím, že to každý může lehce pochopit. Takže po delší době zase jeden z mých výtvorů. A vzhledem k tomu, že od zítřejšího večera mi začíná dovolená s miláčkem, která bude dlouhá skoro dva týdny, tak nepředpokládám v této době aktualizaci blogu.

Vyhodnocení drabble soutěže - srpen

10. září 2009 v 0:25 | Mardom |  Drabble soutěž
Ráda bych vyhlásila vítěze této soutěže, jehož odměna bude vskutku originální. Vítěz dostane možnost vyhlásit 3-5 slov pro příští drabble.

Vítězným drabblem je pro měsíc srpen Lebel s drabblem Snad... s celkovým počtem 6 hlasů (www.lebel-rose.blog.cz), která napsala také drabble Světlo (O hlasů) a Učení je hnus (1 hlas).

A protože skoro až do poslední chvíle byla remíza a to s drabblem Podruhé od Ilwin, chtěla bych jí také požádat o jedno slovo. Získalo 5 hlasů (http://ilwin.lievejournal.com)

Dalšími účastníky byli:
Cesta - Mardom - 2 hlasy
Dobrou - Amálka - 2 hlasy (http://amalie.blog.cz)
Tkalcovská - Rose - 3 hlasy (http://lebel-rose.blog.cz/pro-dospele)
Dáno osudem - Geri - 1 hlas (http://www.geri.blog.cz)
Výborný jezdec - Sissi - 2 hlasy (www.sissiajjovna.blog.cz)

Ráda bych poprosila Lebel a Ilwin o zveřejnění nových slov do 17.9.2009 tady na blogu v komentáři nebo na mail: mardom@seznam.cz. Čas na napsání nového drabble je do konce září a hlasování do 12.10.

Děkuji za účast a přeji příjemné psaní v dalším kole. Všechny kdo hlasovali bych ráda poprosila o jejich komentáře k dílům (tedy pokud mají zájem a chtějí něco říct).

Měsíc je krátký čas

8. září 2009 v 11:37 | Mardom |  Básničky
Dneska je to měsíc, co jsem s přítelem. Všechny z vás, co mají chuť mi říct, že to je chvilka, že nač to tak připomínat, chci upozornit na to, že každý vztah takhle začíná. I vy jste byli spolu měsíc, půl roku, rok. Bez těch začátků to nejde a vzhledem k tomu, že to není můj první vztah, tak můžu říct, že ty začátky bývají většinou nejkrásnější a hodně lidí by je chtělo po čase vrátit. Tak proč si nepřipomínat tyhle minivýročí, proč si neudělat malé radosti. Je krásné dávat druhému najevo lásku tím nejpřirozenějším způsobem. A protože mě baví psát a básnit, tak dělám jen to, co je pro mě přirozené.

Věnováno mému příteli z lásky

Tajný dopis Nicolasovi

3. září 2009 v 0:42 | Mardom |  Moje drahá Annie
Mé obvyklé střídání dopisů nyní poprvé změním. Stalo se něco, co není možné sdělit Annie a přesto je to hodně důležité a ono nutkání o tom psát naplní až dopis, který nikdy nepřijde adresátovi. Je to malý výkřik do tmy, je to další posun v životě Michelle. Je to zvláštní, ale nastává jeden z dalších zvratů během velmi krátké doby. Začalo něco nového a jen čas ukáže, co vše se mění.

Pátý dopis pro Annie

3. září 2009 v 0:34 | Mardom |  Moje drahá Annie
Vypadá to, že po nějaké době odpočinku začínám být schopna psát. Tenhle dopis mi v hlavě strašil už dlouho. A dokud jsem ho nevydala, nemohla jsem vložit ani následující, který už je nějakou dobu napsaný. Prostě občas musí být dodrženo pořadí. Co se týče dopisů, mám hodně námětů, které bych tady ráda zpracovala, ale otázkou je, kdy se mi to povede. Rozhodně témat je tak na čtyři dopisy (z každé strany) minimálně. Takže doufám, že se Vám budou líbit.

Soutěžní drabble - srpen

1. září 2009 v 23:33 | Mardom |  Drabble soutěž
Takže k dnešnímu dni se mi sešlo devět drabblů (jeden je můj). Tentokrát se jich sešlo dost, což jsem moc ráda a mám pocit, že tahle soutěž se ujala. Tímto chci říct, že i díky vám mě baví tohle pořádat. Omlouvám se, že drabbly vkládám až dnes, ale přeinstalovávala jsem počítač a hlavně jsem neměla nainstalované office, takže to jsem zvládla až dnes. Hlasovat můžete do 9.9. o nej drabble (ostatní se podělí o druhé místo). Výhra je jednoduchá. Vítěz zadá slova do dalšího kola. Děkuji všem, co mi výtvory poslali a ostatním přeju hezké čtení. Zadaná slova byla tato: město, naděje, nálada, duha a slova zadávala Sissi.

Drabble soutěž srpen

1. září 2009 v 23:23 | Mardom |  Drabble soutěž
Sedmé kolo mé drabble soutěže. I tentokrát bych byla ráda, aby mi co nejvíc lidí poslalo drabble na stejné slova. Chci tím sobě i ostatním ukázat, jak dokáže být fantazie různorodá aneb každého napadne něco jiného. Podmínky: plus minus 100 slov (tolerance 10 slov), do 31.8. prosím zaslat na mail: mardom@seznam.cz, já to 1.9. vše vložím a dám čtenářům možnost hlasovat pro drabble, které se mu nejvíc líbí. Já osobně taky napíšu drabble. Na hodnocení bude čas do 9.9. Vítěz kola bude mít právo zadat nové slova. Slova tentokrát zadávala Sissi a jsou to tyto: město, naděje, nálada, duha. Přeju hodně štěstí při psaní.