Listopad 2008

Listopadové minisrazy aneb kde všude se dá sejít

30. listopadu 2008 v 23:33 | Mardom |  Výlety
Ačkoliv jsem si myslela, že tenhle měsíc bude na srazy chudý, skutečnost mě docela překvapila. Velkých srazů jsem se zúčastnila sice jen dvou, ale těch minisrazů (3-6 lidí) bylo docela dost - sedm.

Ztichlá ulice

28. listopadu 2008 v 22:49 | Mardom |  Básničky

Ještě vám přidám jednu básničku, která je taková mírumilovná. Napadla mě jeden podvečer, když jsem se vracela domů v Ostravě tmavou ulicí a dneska jsem ji dokončila. Pro ty z vás, kdo čtou Antiimpotentní lektvar mám zprávu, že mám napsanou polovinu kapitoly, a že se zdárně blížím ke konci této kapitolovky. Také mám přichystané další povídky.

Po dvou hodinách: kapitola už je napsaná (ještě je třeba ji přepsat, ale dneska vážně ne) a epilog je v polovině. Takže až bude síla přepisovat, tak bude aktualizace :-)

Telepatie funguje... aneb nový vzhled

28. listopadu 2008 v 22:41 | Mardom |  Ostatní
Asi bych si mohla založit věšteckou kancelář. Ale raději ne, protože to bych už neměla čas na nic a navíc - tohle funguje jen na některé lidi. Ale jak je vidno, na Blanch ano. Včera jsem si pomyslela, že design je hrozně moc hezký, ale přeci jenom, podzim už pomalu končí. Tak jsem přemýšlela nad tím, že jsem zvědavá, kdy mi bude chtít Blanch upravit design. No a neuplynulo ani 24 hodin a došlo k jeho změně.

Jistě Vám nemusím dlouze vykládat, jak mi vzhled padnul do noty. Cokoliv pro mě Blanch vymyslí, tak plně vystihuje mou náladu i to, co mám ráda. Nevím, jak to dělá, ale mě to přijde jako úžasné. Doufám, že se Vám můj nový vzhled bude líbit stejně jako se líbí mně a že tu budete rádi chodit.

Tajemná štafeta

26. listopadu 2008 v 0:19 | Mardom |  Ostatní
Tak jsem se i já po dost dlouhé době přinutila k tomu, abych tuhle štafetu dala do pc (jojo, až na některé body jsem to měla rukou napsané už nějaký ten týden). Většina z vás ví, o co se jedná, ale pokud se přeci jen najde nějaký jedinec, co neví - dostala jsem 30 vět, ke kterým jsem dle svého uvážení (a dle otázky) přiřadila člověka/lidi (v mém případě bylo někdy těžké vybrat jen jednu osobu a nedivte se, že se lidi opakují). Kdo chce znát otázky, musí dát štafetu k sobě. Můžete být zvědaví, jak chcete. V případě zájmu zašlu otázky na e-mail.

Pokrevní bratr

25. listopadu 2008 v 21:13 | Mardom |  Jednorázovky slash i femslash
Pro druhý ročník Memoriálu Oscara jsem napsala celkem tři povídky. Na mých stránkách se zatím ani jedna z nich neobjevila. Povídka, kterou vkládám jako první, nepotřebuje větších úprav, u těch druhých dvou si nejsem jistá, jestli je zveřejním, zčásti z osobních důvodů, z části díky tomu, že se mi k tomu nechce vracet a hrabat se v tom. Předem se omlouvám lidem, kteří budou pohoršeni tímto párem. Ale ačkoliv to byli mí dětští hrdinové, dovolila jsem si původní vztah trošku upravit, mám pocit, že mé pojetí tohoto vztahu tomu neubližuje. To ostatně můžete posoudit sami.

Kategorie: jiný fandom - Vinnetou
Postavy: Vinnetou, Old Shatterhand
Rating: 15+

Spoutaný oheň

19. listopadu 2008 v 22:56 | Mardom |  Básničky
Toto pondělí jsem se po asi čtyřech letech setkala s kamarádem, do kterého jsem byla kdysi zamilovaná. Bylo to moc fajn setkání. Něco málo z citů zůstalo, něco vyprchalo, ale pořád jsem cítila moc příjemný pocit. A chtěla jsem to nějak vyjádřit. Tak jsem napsala pro něj básničku, kterou asi nejspíš číst nebude, byla by to velká náhoda, pokud mu ji teda nepošlu na mobil nebo nedám osobně na nějakém příštím setkání. Ukázal mi, že až přijde ten správný čas, zase se naučím milovat, ačkoliv teď by byla moje snaha zbytečná.

Listopadové srazy

19. listopadu 2008 v 22:07 | Mardom |  Výlety
Jak nadpis napovídá, zůčastnila jsem se v listopadu více srazů - no dobře, byly jen dva a myslím, že jich ani nepřibude, leda bychom se sešly ve třech (což je reálné) a podle někoho je to již definice srazu. Dva = pokec, tři a více = sraz.

Ale teď zpátky k tomu, co se již událo.

4. A co služba pánu zla?

11. listopadu 2008 v 23:43 | Mardom |  Antiimpotentní lektvar 18+ (jen pro odvážné a otrlé - slash)
A dnes máme Martina ... ačkoliv nepřijel, aspoň v Praze, na bílém koni. Mám k tomuhle dni takový zvláštní vztah, i k tomu jménu a číslu. Možná je to, protože jsem milovala Martina, možná je to tím, že mé jméno je ženskou variantou tohoto jména, také loňský tento den byl vyjímečný a i čtyři jedničky vypadají dobře. Akorát jsem to nevydala v jedenáct hodin a jedenáct minut ráno, ale až v jedenáct hodin večer, ale což, nebuďme detailisti. Ona tahle kapitola byla dopsaná a přepsaná až před chvilkou, takže je možné, že tam najdete chyby a překlepy, ale už se mi to vážně nechce opravovat. Zítra (jako obvykle) vstávám celkem brzo, tak půjdu chrnět. Ale mám radost, obrovskou. Už zbývá jen poslední kapitola a epilog.

Chtěla bych to věnovat Pajušce a Frox (ony možná budou vědět proč).

Zrození vlkodlaka

8. listopadu 2008 v 23:39 | Mardom |  Básničky
Můžu vám říct, že jsem náhodou zjistila, že mám pár rukou napsaných básniček a nepřepsaných v pc, tudíž i použitelných k vkládání (ty, co mám přepsané, ale nevydané, většinou nejsou moc vydařené). Pořád se snažím napsat kapitolu k antiimpotentnímu lektvaru, ale jde to spíš po řádcích než stránkách. Přeci jenom, nemám čas (naštěstí inspiraci a náladu už ano). Zítra vstávám před šestou, takže je jasné, že to dneska balím a jdu spát.

Dnes můžeš říkat klidně co chceš

5. listopadu 2008 v 1:24 | Mardom |  Songfic
Dnes jsem se konečně dozvěděla pravdu. O tom všem, nebo aspoň část pravdy. Konečně se cítím svobodná a klidná, neboť se potvrdilo jen to, co jsem si v hloubi duše myslela. Celý den mi tahle písnička zněla v uších, tak jsem to prostě musela sepsat. Některá slova, jako by mi viděla do duše. Myslím si, že konečně začnu psát veselejší věci. Určitě budu.

Prázdná noc

3. listopadu 2008 v 23:09 | Mardom |  Básničky
Protože chci zase něco přidat a nemám vytvořené nic nového, dám sem starší (depresivní) básničku, ať se tu aspoň něco nového objeví. Je možné, že brzo zase něco sepíšu, už začínám mít náladu na psaní veselejších věcí, jen ten čas jsem ještě neobjevila.