Srpen 2008

3. Tak co, Harry?

27. srpna 2008 v 23:37 | Mardom |  Antiimpotentní lektvar 18+ (jen pro odvážné a otrlé - slash)
Tahle kapitolka už byla nějakou chvilku napsaná, ale mě se pořád nechtělo přepisovat. Dneska už jsem se přinutila, protože tady už dlouho nic nepřibylo. Rating je pořád 18+ a nečekám, že by se nějaká kapitola vymykala. Tento týden je vyhlášení soutěže MOW, tak jsem zvědavá nejen na výsledky, ale také na pomstu porotcům. Tak sláva vítězům a čest poraženým. Hlavně, že bylo co číst.

Vtip ze života (pro pracující)

19. srpna 2008 v 21:42 | Mardom |  Ostatní
Dejme tomu, že jste se v práci dopustili obzvlášť závažné hloupé chyby. Způsob, jak budou vaši nadřízení reagovat, však nezávisí na druhu a závažnosti chyby, jak byste si mysleli, ale na výši vašeho příjmu. Uvedená skutečnost byla vědecky přezkoumána a výsledek se dá vyjádřit
následovně:

Čistý příjem: Reakce :
do 8.000,- …. Ty hlupáku, okamžitě jsi propuštěný!
do 10.000,- .... Neuvěřitelný průser, zápis do osobní složky.
do 12.000,- .... Neuvěřitelný průser.
do 15.000,- .... Průser.
do 20.000,- .... Výzva, abyste to pro příště udělali o něco lépe.
do 30.000,- .... Prosba o zaujetí postoje k novému druhu pracovního postupu.
do 50.000,- .... Žádná reakce, chybu si zodpoví vaši kolegové z prvních 4 bodů této poučky.
do 70.000,- .... Uznání za nekonvenční pracovní postup a za zjištění novodobých perspektiv.
do 150.000,- .... Vaše chyba je označená za strategické rozhodnutí.
od 150.000,- .... Váš pracovní postup je vyhlášený za podnikový vzor, povolají vás do představenstva a na dvoře vám postaví sochu v životní velikosti. Samozřejmě se vaše příjmy zvýší o 30%.

Slash vtip

19. srpna 2008 v 21:03 | Mardom |  Ostatní
Povídají si tři teplouši, čím by chtěli být, kdyby mohli změnit svůj život.
"Já bych chtěl být travičkou," říká první
"Travičkou, proč travičkou?" nechápou ti dva.
"To je jednoduché. Jen tak bych si šelestil ve větřiku, svítilo by na mě sluníčko, bylo by mi teplo. Potom by přišli mladí chlapci, svlékli by se skoro donaha, lehli by si na mě a já bych je všude, všude hladil po tom krásném opáleném těle..."
"Jůůů, to by bylo romantické," říkají ti dva."Já, já bych chtěl být vodičkou," říká druhý
"A proč?" ptají se ho.
Jen tak bych si žbluňkal, bylo by teplo,léto, přišli by chlapci, svlékli se skoro donaha, naskákali by do mě, plavali a já bych je neustále objímal, hladil jejich opálená stehna a ramena, vnikal bych jim pod plavky..."
"To je vzrušující," říkají druzí.
"A já," dodává třetí, "bych chtěl být sanitkou".
"Sanitkou? Proboha a co je na tom romantického".
"Nic, ale je to strašně praktické. Představte si, že se mladík zraní, mě hned zavolají, otevřou mi zadeček, celého chlapa tam vsunou a já budu radostí dělat úúúú, úúúúú, úúúúú..."

Jak jsem psala povídky do Memoriálu Oscara Wildea

19. srpna 2008 v 13:20 | Mardom |  Ostatní
Nápad napsat povídku do Memoriálu Oscara Wildea vnikl ještě v době, kdy nebyl skončený první ročník. Impulsem byla obhajoba Amateur na kritiku poroty. Nelíbilo se jí, jak jsme ocenily její povídku, a myslela si, že to bylo jiným fandomem. Psala tam také o tom, jestli jsme někdy neměli chuť napsat něco o svých dětských hrdinech. Ačkoliv jsem tohle přání nikdy neměla, popřemýšlela jsem. A napadl mě Vinnetou. Je to pro mě silný příběh, který si ráda přečtu i teď. Mohla jsem ten příběh napsat kdykoliv, jen tak, ale já jsem ho chtěla napsat pro druhý ročník. Měla jsem pro to více důvodů, třeba ten, že se to do soutěže hodí, že jen díky MOW to má šanci vzniknout, a také to, že jsem chtěla být aktivní - v prvním ročníku porotce, v druhém autor, je to spravedlivé. A tak jsem čekala na vyhlášení dalšího ročníku.

Odjíždím do 17.8.

6. srpna 2008 v 22:50 | Mardom |  Ostatní
Ačkoliv jsem si řekla, že si dám klid od psaní, tak naopak píšu a vznikají i nové nápady. Zatím je ovšem vše v rozpracované podobě. Navíc zítra odpoledne odjíždím na dovolenou. Sice budu mít net k dispozici, pochybuju ovšem, že se budu nějak často dívat, co se děje nového. Nejedeme nikam daleko, ale budeme tam s dětma a přáteli, takže o zábavu nebude nouze. Takže se tu mějte zatím hezky a doufám, že až přijedu, tak už budu mít něco dopsaného. Možná něco přibude i v průběhu, pokud se inspirace dostaví v plné síle. Mějte se tu krásně.