Červen 2007

Kde mám ten čas sakra brát?

4. června 2007 v 22:40 | Mardom |  Ostatní
Jak jste si jistě všimli, tak už tady dlouho nic nepřibylo. Není to tím, že bych tu vůbec nebyla. Začátkem května jsem měla velkolepé plány, co všechno tady udělám a co všechno přidám. Zatím se všechno v reálném světě kazilo i lepšilo.
Takže 1) v bývalé práci jsem finišovala inventuru - kdo nezažil, nepochopí, jaká je inventura zákeřná věc, nicméně vše jsem dotáhla do úspěšného konce.
2)Víkendy, které jsem netrávila prací jsem díky nádhernému počasí trávila na výletech a akcích a už se těším, až o nich napíšu článeček - zatím pořád marně. A bohužel pamět není už to, co bývala, měla bych to napsat dřív, než to zapomenu.
3)Pak jsem jela k rodičům na 4 dny a tam jsem byla bez netu :-).
4)shořel nám počítač. I když jsem ještě tentýž den pořídila notebook, internet nám z nepochopitelných důvodů nešel zapojit - a to máme dva. Rozchodili jsme ho až po 3 dnech.
5) Nastoupila jsem do nové práce a musím se toho moooc učit. Je to práce, která by mě měla bavit, která odpovídá mému vzdělání, ale je také zatraceně těžká na pochopení. Po dvou dnech chápu jen zlomek všeho, ale vím, že to časem přijde.
No už Vás nebudu unavovat mými úvahami nad posledním měsícem a opravdu se budu snažit něco přidat v nejbližší době - něco jsem už poslala na beta, vrátilo se mi to i s připomínkami, takže mi chybí jen to opravit a vložit :-) No a další věc budu muset vytáhnout z útrob HDD, který zůstal ve starém (shořelém) PC - ale to až příští týden. Tak se mějte zatím moc a moc hezky a užívejte si léta.
Jinak je teď kolem mě spousta oslav, protože je čas blíženců a já mám hodně přátel mezi blíženci a já sama jsem taky blíženec, takže budu brzo slavit :-D